Олія соєва

Підприємством виробляється олія соєва нерафінована згідно по ДСТУ4534:2006 «Олія соєва. Технічні умові» Олія соєва   добувається з насіння сої.

Олія складається з складної суміші різних триацилгліцеридів, фосфоліпідів, воску (ефірів жирних вищих спиртів и жирних кислот), деякої кількості вільних жирних кислот та різноманітних  не жирових речовин. По хімічній будові триацилглицериды – це складні ефіри спирту – гліцерину і жирних кислот. Жирні кислоти, що входять до складу соєвої олії, в основному, ненасичені.

По хімічній будові жирні кислоти є похідними вуглеводнів, у яких один атом водню заміщений карбоксильною групою. Карбоксильна група у усіх жирних кислот однакова, а залишки вуглеводневих радикалів “R” відрізняються кількістю атомів вуглецю, що входять в них, і мірою не насиченості. Якщо на кожен атом вуглецю в молекулі жирної кислоти доводиться по два атоми водню (Н), жирна кислота є насиченою (граничною).

Соєва олія застосовується для харчових, технічних і медичних цілей.

На харчові цілі соєва олія вживається:

  • безпосередньо в їжу;
  • в приготуванні харчових продуктів (консервів, майонезів, хлібопекарських виробах і так далі).
  • вводиться до складу жирової основи при виробництві твердих харчових жирів, твердого і м’якого маргарину та інших жирів.

На технічні цілі:

  • на розщеплювання з метою отримання гліцеролу і жирних кислот;
  • для отримання жирів, що гідратуються, для введення в жирову суміш при приготуванні миючих засобів;
  • на виробництво технічних мастил;
  • застосовуються в якості компонента при виробництві деяких видів оліфи.

Олія соєва нерафінована є сировиною для виробництва гідратованої і рафінованої дезодорованої соєвої олії.

Підприємство може поставляти олію 1 і 2 ґатунку. Відвантажується спеціалізованим автомобільним транспортом підприємства або замовника. Можливе відвантаження у флексі-танки або залізничні цистерни.

Прокрутити вгору