Шрот соєвий

Шрот соєвий – твердий продукт, що отримується при екстракції насіння сої разом з соєвою олією після попереднього лепесткування і додаткової волого-теплової обробки.

Шрот соєвий тостований згідно ДСТУ 4230:2000 застосується на корм всім видам сільськогосподарських тварин і птиць або в чистому вигляді, або як складова частина до комбікормів.

На виробництво харчових продуктів використовується шрот соєвий харчовий ДСТУ 4593. Шрот соєвий харчовий – сировина для подальшої переробки: на виробництво борошна соєвого харчового, на виробництво харчового соєвого текстурату, а також як самостійний комерційний продукт. Він відпускається в якості сировини на підприємства по виробництву соєвих білкових продуктів.

Відвантаження здійснюється насипом спеціалізованим автомобільним транспортом підприємства або замовника. Можливе відвантаження в контейнери типа 1СС або спеціалізовані залізничні вагони (хопери).

Насіння сої

Сировиною для виробництва є  насіння сої, що відповідає вимогам ДСТУ 4964:2008. Насіння надходить на підприємство автомобільним транспортом і приймаються по заліковій вазі залежно від засміченості та вологості. Вологе насіння піддається сушінню. Від сміття очищується на сепараційному устаткуванні.

Прокрутити вгору