РАФІНОВАНА ОЛІЯ – ЩО ЦЕ?

Олія є дуже корисним продуктом. Його використовують як для приготування їжі, так і для зовнішнього застосування. Дані інгредієнти зазвичай мають дуже великий набір корисних компонентів, вітамінів, мікроелементів та активних речовин, без участі яких у нашому організмі не відбуваються деякі обмінні процеси. Так, жовту рідину активно використовують у косметології. Особливо активно жінки використовують її як крем. Але при цьому важливо знати, який продукт вибрати і як правильно це зробити.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Олії можуть бути двох типів:

рафінований;

нерафінований.

Другий варіант пройшов лише одну стадію обробки – механічну. Продукт не піддавали термічній обробці, а отже всі корисні властивості, яким мала рослина, з якої витягали рідину, залишаються в кінцевому результаті. Тому нерафіноване – дуже корисно, і його можна активно застосовувати в косметичних цілях. Даний продукт можна відразу відрізнити від рафінованого тим, що рідина має характерний колір, запах, а також його консистенція набагато жирніша.

Рафінований варіант пройшов кілька стадій обробки та очищення, тому в ході втратив багато корисних елементів, колір та запах. Відповідно, термін його придатності буде більшим, ніж у нерафінованого. Але не в цьому основна суть, його можна використовувати в кулінарії, додаючи в різні страви – салати, супи тощо.

КОЛИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДАНЕ ОЛІЯ?

Даний інгредієнт використовують частіше в їжі, оскільки його ціна є відмінно нижчою. За кількістю корисних речовин, більш очищений варіант відрізнятиметься від нерафінованого, але ненабагато, тому його споживання корисне.

Наприклад, рафіноване – дозволяється давати маленьким дітям, споживати вагітним, тому що організм у цей період досить сприйнятливий до зовнішніх збудників, і нерафінований варіант – може навіть нашкодити ще дитині, що не зміцніла, або жінці, що виношує малюка. Так як очищений варіант не має запаху, і відмінно підійде тим, у кого чутлива шкіра, або підвищена сприйнятливість до запахів.

Во время массажа используют также средства на основе данного ингредиента для удобства и расслабляющего эффекта. В этом случае, также лучше остановится на рафинированной. К тому же, ее запах не будет подавлять остальные компоненты смеси, а наоборот раскрывать их еще сильнее. Следует отметить, что никаких аллергических реакций при использовании ингредиента на эпидермисе не наблюдалось, возможны последние только в индивидуальном порядке, если есть аллергия на какие-то конкретные составляющие компоненты средства.

Прокрутити вгору