ОЛІЯ ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ

Олія зародків пшениці вважається унікальним засобом, за допомогою якого можна зберегти здоров’я, продовжити молодість та красу. Все завдяки найпотужнішому складу цього інгредієнта. До нього входять корисні та необхідні організму людини амінокислоти, вітаміни та антиоксиданти. Особливо багато тут вітаміну Е, який покращує якість шкіри. Дивно, але спектр його застосування дуже широкий:

косметологія;
фармацевтика;
їжа.


Завдяки цьому компонент є дуже популярним серед сучасного населення світу.

ЧИМ КОРИСНО МАСЛО І ЯКІ ПРОТИЗАПАЛЮВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ВОНО МАЄ?
Роблять олію з паростків пшениці за допомогою холодного віджиму. Такий метод дуже вдало обраний, тому що немає впливу термічною обробкою, в результаті якої більшість корисних речовин губиться і пропадає.

Крім вітаміну Е, в маслі можна знайти групу В, С, А, D. Антиоксиданти, які входять до складу – це сквален та октакозанол. Не можна не згадати про інші корисні компоненти, які активізують роботу, генерацію обмінного процесу у клітинах.

Завдяки цьому, олія із зародків пшениці знайшла застосування в косметології. Адже, в процесі старіння, згодом клітини шкіри відмирають, з’являються зморшки. А речовина, що активізує клітини, і тому має омолоджуючий ефект.

Тут також присутні ненасичені жирні кислоти, омега 3,6 та 9. Ці амінокислоти дуже корисні, впливають на роботу ендокринної системи, нормалізують та регулюють вироблення гормонів, без яких функціонування тіла неможливе. До того ж, ці кислоти сприяють розщепленню жирів, що підійде тим, хто худне.

Крім того, тут можна знайти такі важливі амінокислоти як лецитин, алантоїн. Їх вплив помітний у протизапальних функціях. У сукупності багатий склад впливає на всі органи і систему в нашому організмі позитивно.

ЧОМУ ЙОГО П’ЮТЬ НА ВСЕРЕДИНІ І ДЛЯ ЧОГО?
Для того, щоб компоненти масла подіяли на органи, логічно припустити, що вживати його потрібно всередину. Тільки таким шляхом масло зможе захистити і зміцнити судини, печінку, серце, поліпшити обмін речовин, прибрати запалення і зробити ще безліч інших корисних функцій. Його можна пити або додавати в їжу. Так можна навіть не помічати присутність інгредієнта в раціоні. Єдине правило, якого варто дотримуватись – пропорції до кожного рецепту.

Прокрутити вгору